Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Липинська громада» (код ЄДРПОУ: 04332271) був реорганізований і увійшов до складу Підгайцівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липинська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Підгайцівської громади

Сільськогосподарське приватне підприємство « Несвіч» в період з 23.04.2020 по 26.04.2020 буде проводити обробку рослин

Дата: 22.04.2020 11:29
Кількість переглядів: 851

       СГПП «Несвіч» повідомляє, що згідно Закону України «Про захист рослин» ст. 4 та ст. 21 є обов’язковим здійснення заходів, щодо захисту рослин підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами діяльність яких пов’язана з користуванням землі та вирощуванням сільськогосподарської продукції.

      Згідно Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві»: Перед проведенням обробок об'єктів, розташованих в межі або поблизу населених пунктів, необхідно оповістити людей про майбутні роботи і строки, протягом яких забороняється перебування людей в обробленій зоні (за два дні до початку захисних хімічних заходів повідомляти сільську раду, пасічників та інших зацікавлених осіб).

     Враховуючи вище викладене повідомляємо, що в період з 23.04.2020 по 26.04.2020 року  нашим господарством буде проводитись обробка рослин з застосуванням пестицидів в  ранкові -денні і вечірні години при мінімальних висхідних повітряних потоках, на полях в селі Липини.

    У зв`язку з цим просимо надати посильну допомогу в оповіщенні місцевого населення та бджолярів з приводу здійснення на території даного села вищезгаданих заходів.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua